Budowlanka

Oferujemy Państwu

Artykuły budowlane

Podczas przeprowadzania remontu należy zwrócić szczególną uwagę nie tylko na wybór profesjonalnej ekipy budowlanej, ale również dokonać zakupu odpowiednich produktów, które znacznie przyspieszą ten proces.

U nas znajdziesz szeroki wybór artykułów, niezależnie od tego, czy poszukujesz zapraw cementowych, kołków, czy śrub. Bogata oferta naszego sklepu umożliwi znalezienie poszukiwanych narzędzi budowlanych. Jesteśmy zlokalizowani w Krakowie, w pobliżu dzielnicy Bronowice!

Płyty gipsowe

Płyty gipsowe stanowią jeden z podstawowych typów materiału budowlanego. Przybierają postać arkuszy, które składają się z gipsu zabezpieczonego tekturą. Doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu nawet w tym, narażonym na wilgoć i zmiany temperatur. Płyty, które znajdują się w naszej ofercie, cenione są za szybkość i łatwość montażu, a także swoje szerokie zastosowanie.

Najczęściej Klienci wykorzystują je do wykańczania wnętrz i wyrównywania powierzchni. Dodatkowo nasze produkty charakteryzuje niepalność, dzięki czemu mogą służyć także jako osłona przeciwpożarowa. Ten wytrzymały materiał pochłania dużą ilość ciepła i zapobiega dalszemu rozprzestrzenianiu się ognia. Płyty gipsowe różnią się między sobą wymiarami i grubością, ich odpowiednie dostosowanie do potrzeb danego pomieszczenia ułatwi doświadczona obsługa naszej firmy. Odwiedź nasz sklep już dziś! Jesteśmy zlokalizowani na terenie Krakowa!

Uszczelki do okien

Uszczelki do okien zapobiegają przedostawaniu się chłodnego powietrza do wnętrza, dzięki czemu możliwe jest utrzymanie optymalnej temperatury w pomieszczeniu. Nasze produkty chronią przed deszczem i zanieczyszczeniami z zewnątrz, a także zapewniają izolację akustyczną. Regularne czyszczenie uszczelek przedłuża ich trwałość, lecz nawet odpowiednia konserwacja nie jest w stanie całkowicie powstrzymać procesu starzenia się. Szacuje się, że po około dziesięciu latach, sprzęt przestaje należycie spełniać funkcję ochrony okna. Sygnałem, że należy dokonać zakupu nowych uszczelek okiennych, jest stwardnienie materiału i utrata jego elastyczności. Proces wymiany izolacji nie przysparza zbyt wielu kłopotów, należy jedynie zadbać o odpowiednie dopasowanie elementu uszczelniającego do wymiarów i profilu okna.

Jeśli poszukujesz najwyższej jakości narzędzi budowlanych, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu w Krakowie, który znajduje się nieopodal Bronowic. Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na otrzymanie w pełni funkcjonalnych produktów, które z pewnością skrócą czas trwania remontu, a także zdecydowanie ułatwią ten proces.