Armatura i artykuły sanitarne

Oferujemy Państwu

Armatura - artykuły łazienkowe

Armatura stanowi niezbędne wyposażenie każdego mieszkania, umożliwiające wykonywanie zabiegów higienicznych, bez których nie wyobrażamy sobie codziennego funkcjonowania. Z tego powodu, należy zadbać o jej odpowiedni wybór, który znacznie wpłynie na komfort domowników. Jeśli poszukujesz wysokiej jakości armatury, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu w Krakowie, który znajduje się nieopodal Bronowic.

Baterie łazienkowe

Znaczenie baterii łazienkowych jest nierzadko bagatelizowane, a ich zakup często podejmowany jest bez zastanowienia. Ten niepozorny element jednak w znacznym stopniu wpływa na estetykę pomieszczenia, a także wygodę użytkowania urządzeń. Armatura umożliwia odpowiednią regulację temperatury wody oraz ciśnienia strumienia. Nasze baterie charakteryzują się wysoką funkcjonalnością oraz bezawaryjnością, które zapewniają dobrej jakości materiały, z jakich zostały wykonane.

W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje baterii. Baterie sztorcowe montuje się na obrzeżu umywalki lub wanny. Ten element armatury ceniony jest za nieskomplikowany proces montażu, który nie wymaga kucia ścian. Ich dodatkowy atut stanowi łatwość czyszczenia oraz estetyczny wygląd, który umożliwi dopasowanie modelu do preferowanego stylu wnętrza.

Równie dużą popularnością cieszą się baterie podtynkowe, umieszczone w ścianie. Dzięki nim instalacja zostaje ukryta, a wyeksponowane są tylko te elementy armatury, które są niezbędne do regulacji strumienia wody. Zdecydowanie ułatwia to osiągnięcie zadowalającego efektu wizualnego oraz pozwala na wygospodarowanie dodatkowej przestrzeni w łazience. Ponadto, zminimalizowanie liczby widocznych elementów przyczynia się do tego, że ten rodzaj armatury jest niezwykle łatwy do utrzymania czystości.

Głowica baterii

Na wydajne działanie armatury mają wpływ również odpowiednie głowice, które również znajdują w ofercie naszego sklepu. Oddzielają one zimną wodę od ciepłej, a także zapewniają szczelność urządzeń. Głowice ceramiczne, które posiadamy, odznaczają się szczególną trwałością oraz charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia. Za sprawą ich gładkiej struktury rzadko osadza się na nich kamień, a ich konserwacja nie przysparza żadnych kłopotów.

Zakup armatury w naszym sklepie gwarantuje pełną satysfakcję z usług, otrzymany sprzęt zachwyci wysoką jakością i pozostanie w doskonałym stanie przez lata. Doświadczona obsługa pomoże w wyborze odpowiednich artykułów sanitarnych, aby produkty w pełni spełniły wszystkie wymagania. Odwiedź nasz sklep w Krakowie i wybierz najlepsze rozwiązania dla Twojego domu!